Kdo jsem? 

Dělá mi radost, jak se všechny tyto mé profese krásně prolínají a doplňují  

  • Už od  16-ti let jsem mě zajímala psychologie a alternativní přístup k životu. Cítila jsem, že musí existovat nějaký vyšší princip života. První kurz, na který mě to zaválo, byla  MODRÁ ALFA - Objevování skrytých schopností a hledání kořenů
  • později jsem se začala zajímat o energie a v roce 2002 jsem získala certifikát REIKI a v roce 2010 s stala DIKŠA dávájící
  • Terapeutkou METODY RUŠ jsem od roku 2010  a v novém školícím systému od roku 2015Bod zlomu v mém životě bylo,

když mi došlo, že život, který kolem sebe vidím, je obrazem toho, co mám v sobě. Že za všechno, co se mi v životě děje jsem zodpovědná já sama, a že to, co mi vadí, je můj problém.

Terapie vnímám jako svoje poslání přiblížit šťastný a harmonický život co největšímu počtu lidí. Myslím, že je to opravdová cesta k míru a krásnému životu nejen ve vašich rodinách, ale potažmo i na planetě Zemi.

Všichni máme právo a možnost ŽÍT ŠŤASTNÝ ŽIVOT


Jak jsem se dostala k metodě RUŠ?

Na metodu RUŠ a Karla Nejedlého jsem narazila v roce 2006. Tehdy jsem měla velké problémy s páteří - vyhřezlou ploténku, doktoři radili operaci a vyhrožovali vozíčkem. Musela jsem přestat závodně tancovat. Tehdy jsem jela k němu na terapii a moc mi to pomohlo (tancovala jsem dál a vlastně stále tancuji). Potom v mém životě přišly velké partnerské problémy. Opět pomohla RUŠka. Jela na první kurz a začala na sobě pracovat více do hloubky. Vyčistila si partnerské a další zdravotní problémy. Dnes vím, že mi od základu změnila a zkvalitnila život a jsem za to moc vděčná. Proto ji s láskou předávám dál. (Podrobněji o svém životě píši v RUŠ novinách - článek najdete zde)"Vesmír ti nedá to, o čem jen sníš. Vesmír ti dá to, oč si řekneš svými činy"

Dr. STEVE MARABOLI